Tüm konuşma ve iletişim sorunlarınızdan kalıcı olarak kurtulun!

Doğuştan veya sonradan edinilmiş, çocuk veya yetişkin fark etmez…TheraPath ile doğru değerlendirme ve terapi sayesinde hayatınız değişebilir.

Ekibin ilgisinden ve takibinden çok çok memnunum . Kızım akıcı konuşamıyordu, başladığında 5-6 kelime söyleyebiliyordu. Şuan yaşıtlarıyla aynı seviyede konuşuyor. Fizyopark ailesine sonsuz teşekkürler.
- Zeynep Gül T.

Bu sorunlara mı sahipsiniz?

ENDİŞE ETMEYİN!

Bu sorunlardan hiçbiri çözümsüz değil. Tek ihtiyacınız olan doğru bir terapi süreci. 

Yeni Bir Hayata Yelken Açmanız İçin 3 Adım

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

Dil ve konuşma değerlendirmesi

Terapiye başlamadan önce en uygun test materyallerini seçebilmek için bir giriş formu doldurmanızı istiyoruz. Küçük çocuklar için genellikle oyuna dayalı değerlendirmeler kullanıyoruz; daha büyük çocuklar için standart konuşma ve dil testleri de dahil olmak üzere çeşitli testlere sahibiz. Bu testler çocuğunuzun veya sizin güçlü ve zayıf yönleri ile birlikte iletişim veya yutma ile ilgili ihtiyaç duyduğu alanlar hakkında bize ayrıntılı bilgi sağlıyor.

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

Doğru tekniklerle terapi süreci

Dil konuşma terapisi, gerekli değerlendirme ve müdahale teknikleri ile çocuklara bireysel dil konuşma terapi hizmeti vermektedir. Terapinin sıklığı, bireyin özel ihtiyaçlarına göre belirlenmektedir.

Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

Ev Ortamında Tamamlayıcı Süreç

En yüksek kalitede terapi sağlamak için, her seansta öğrenilen becerilerin en iyi şekilde devam etmesi için hizmetlere her zaman evde uygulama programları eşlik eder. Ayrıca aile üyelerini ve bakıcıları eğitmeyi müdahale planının önemli bir bileşeni haline getiriyoruz.

Klinikteki herkes çok ilgiliydi daha yeni açılmış olmalarına rağmen içeri girdiğiniz ilk andan itibaren size çok fazla güven veriyor ve yaptıkları işten çok memnunum. sağlık konu olunca kimseye güvenesi gelmiyorken insanın böyle kaliteli bir merkeze beş yıldız vermemek olmazdı.
- Turgut Ş.

Geç Olmadan Doğru Adımları Atın !

Zamanında ele alınmazsa, iletişimle ilgili zorlukların yaşam boyu etkisi olabilir. Çocuklar büyüdükçe ve iletişim güçlüğü çektikçe, arkadaş edinmeleri veya okulda başarılı olmaları onlar için daha zor olabilir. 

Sorunlar yetişkinliğe kadar devam ederse, sosyal, akademik ve profesyonel olarak birçok olumsuz etkisi olabilir. 

İletişim sorunları olan yetişkinler kendilerini iş ve özel yaşamlarında mücadele ederken bulabilirler. Konuşma terapisine erken müdahale, her yaşta başarının anahtarıdır. 

TheraPath İSTANBUL - Konuşma Terapisi

Merkezimize geldiğinizde uzman kadromuzla ilk önce özel ihtiyaçlarınızı anlamak için çalışırız. Çünkü dil ve iletişim gelişiminde genetik, kişilik ve aile ortamı gibi birçok faktör önemli rol oynamaktadır.

Konuşma terapisine bütünsel bir süreç olarak yaklaşıyoruz. Bu sayede merkezimizde mümkün olan en iyi konuşma terapisi değerlendirmelerini ve konuşma terapisi programlarını sunuyoruz. 

Bu programlar ile tüm dil sorunlarınızdan kurtulmanız ve hayatınızda yeni bir sayfa açmanız mümkün!

Neden TheraPath?

Amacımız sizi her zaman ilk sıraya koymak, geldiğiniz andan ayrıldığınız ana kadar uzman ekibimizle en iyi, en güvenilir ve şefkatli hizmeti sunmaktır.

Uzmanlarımız, anlamlı sonuçlar elde etmek için çocuklar ve aileleriyle birlikte çalışma konusunda tutkuludur.

Bu yüzden merkezimize geldiğinizde seçkin sağlık profesyonellerimiz tarafından memnuniyetle karşılanacaksınız. Size gösterilen saygı ve ilgiyi sonuna kadar hissedecek, rahatlık ve güven içerisinde en iyi potansiyelinizi yaşamak için gerekli olan desteği uzman ekibimizden alacaksınız.