Size özel programlar ile beslenme ve kilo hedeflerinize ulaşmanın yolunu keşfedin!

Hem yetişkinlere hem de çocuklara sağlıklı beslenme, kişiselleştirilmiş diyet programları oluşturma konusunda yardımcı oluyoruz.

Klinikteki herkes çok ilgiliydi daha yeni açılmış olmalarına rağmen içeri girdiğiniz ilk andan itibaren size çok fazla güven veriyor ve yaptıkları işten çok memnunum. sağlık konu olunca kimseye güvenesi gelmiyorken insanın böyle kaliteli bir merkeze beş yıldız vermemek olmazdı.
- Turgut Ş.
Neden Beslenme Danışmanlığı?

İyi beslenme, iyi bir yaşam için önemlidir. Ayrıca diyabet, kalp hastalığı, sindirim bozuklukları, obezite ve yüksek tansiyon gibi sağlık durumlarını yönetmenin önemli bir parçasıdır. Merkezimizde  her yaştan danışan için kapsamlı beslenme danışmanlığı hizmetleri sunulmaktadır.

Kimler İçin ?

Beslenme Hizmetleri, sağlıklı bireylerin yanı sıra çocuklar,ergenler,hamileler, sporcular, akut veya kronik hastalıklar için uygulanabilir. Programımız diyetleri, beslenmeleri, yiyecekleri, büyüme ve gelişmeleri, özel diyetler ve sağlıklı beslenme konusunda endişeleri ve soruları olan herkes içindir.

Ne Sunuyoruz?

Programımız, son derece uzmanlaşmış çeşitli beslenme alanlarında deneyimli personel ile multidisipliner bir ekip yaklaşımı sunmaktadır. 

Kişisel Beslenme Danışmanlığı

Hem yetişkinlere hem de çocuklara sağlıklı beslenme, kişiselleştirilmiş diyet programları oluşturma konusunda yardımcı olur.